تعهدات ما

index امروزه دارا بودن یک خانه جهانی به عنوان نیاز هر کاربر حرفه ای اینترنت شناخته میشود، وب سایت یا خانه جهانی شما میتواند به عنوان معرف شما در اینترنت باشد، ایران هاست وب ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب فعالیت خود را از سال 1392 آغاز نموده, این امکان را به شما می دهد یک هاست رایگان جهت میزبانی سایت خود ایجاد نمایید. سایت ایران هاست وب یکی از نمایندگان ByetHost انگلستان در ایران می باشد. مدیریت تمام سرویس هایی که در سایت ایران هاست وب ارائه می شوند توسط بایت هاست انگلستان انجام می شود و هزینه سرور و سایر موارد نیز توسط ByetHost تامین می شود و ایران هاست وب تنها دسترسی محدود به این سرویس ها دارد و تنها واسطه ای میان شما و ByetHost است. ایران هاست وب یک سایت ایرانی است که قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بر آن حاکم است. و همه کاربران ایران هاست وب موظف به رعایت کامل قوانین آن خواهد بود. هاست رایگان برای استارت آپ ها و وبسایت های با بازدید روزانه متوسط می‌باشد. در ایران هاست وب, همه سرویس ها به صورت رایگان و با پشتیبانی حرفه ای به کاربر داده می شود و فقط هزینه راه اندازی سرویس به صورت یکبار از کاربر دریافت می شود و پس از آن کاملا رایگان خواهد بود. با توجه به اینکه ایران هاست وب در سایت کاربرانش تبلیغی قرار نمی دهد, این هزینه بابت تنظیم و پشتیبانی 24 ساعته از اکانت های هاست رایگان و عدم تبلیغ در سایت می باشد که در هیچ سرویس دهنده هاست رایگان پشتیبانی به کاربر داده نمی شود و شما پس از ثبت نام تعهد می دهید که ادعایی در این زمینه نداشته باشید. اگر به دنبال سرویس های هاستینگ رایگان با کیفیت و پشتیبانی حرفه ای هستید, ایران هاست وب گزینه انتخاب شما است.

سرویس مشتری

شرایط سرویس

 • پشتیبانی با تیکت و چت
 • بدون تبلیغات
 • هزینه راه اندازی یکبار
 • 50000 بازدید در روز
 • دارای بخش کاربری اعضا
 • فعال سازی سریع

امکانات سی پنل

 • کنترل پنل cPanel X3
 • Addon Domain
 • Sub/Park Domain
 • MySQL Databases
 • Email Accounts
 • Email Forwarders
 • Webmail/Cron Jobs
 • FTP/File Manager
 • SSL/TLS Manager
 • PHP version/Config
 • IP Deny Manager
 • Error pages/CloudFlare
 • Password Directories
 • Softaculous/Site Builder

سیستم عامل

 • Apache 2.4.178
 • PHP 5.3/5.4/5.6/7.0
 • MySQL 5.6.30
 • OS Linux

محدودیت ها

 • Cpu/Ram Limited
 • Max Upload Size 10MB
قوانین سرویس

قوانین حقوقی

تمامي کاربران و استفاده کنندگان از خدمات ایران هاست وب اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويسهاي ایران هاست وب، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين سایت به سايرين با اختلال مواجه شود. ایران هاست وب حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي دارد و اين عمل را مي تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد.

رعایت کپی رایت

سرویس هایی که توسط ایران هاست وب ارائه می شوند فقط جهت راه اندازی سایت با محتوا و به طور کامل شامل قوانین کپی رایت می باشند. بنابراین رعایت کلیه قوانین کپی رایت و حق انتشار در ایران هاست وب چه برای موارد داخل و چه موارد خارج از کشور الزامی می باشد. همچنین در این سرویس ها فقط هزینه راه اندازی سرویس به صورت یکبار و بدون تاریخ تمدید سررسید می باشد.

دلایل مسدود شدن یا حذف اکانت کاربران

- عدم دریافت بازدید به مدت طولانی ( موجب مسدود شدن دامنه یا حذف می گردد )
- ارسال ایمیل گروهی و اسپم های تبلیغاتی ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- عدم تنظیم دی ان اس و یا از کارافتادگی دامنه پس از ایجاد هاست به مدت طولانی ( موجب حذف دامنه می گردد )
- سیستم های ارسال هرزنامه ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- استفاده از اسکریپت های نال شده یا کرک شده مانند ویبولتن ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- راه اندازی سایت هایی که از لحاظ محتوا با قوانین کشور ایران مغایرت دارند فقط درصورت استفاده از ساب دامنه ایران هاست وب ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- ایجاد سایت های فیشینگ ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- ایجاد سایت های ارسال اس ام اس رایگان ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- ایجاد سایت های پروکسی ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- استفاده از اسکریپت های چت و بازی آنلاین و هرنوع اسکریپت اشغال کننده منابع سرور ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- استفاده از راپید لیچر و اسکریپت های اشغال کننده فضای هاست ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- نصب هر گونه اسکریپ که باعث بالا رفتن لود سرور شود ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- استفاده از برنامه های های مخربی که باعث به خطر افتادن امنیت سرور میشوند ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- استفاده از نام دامنه / زیر دامنه هایی که عبارت هایی نظیر yahoo, paypal, bank, gmail و ... در آن ها وجود داشته باشد ( موجب حذف دامنه می گردد ).
- ارسال شکایت از محتوای دامنه توسط افراد زیاد فقط درصورت استفاده از ساب دامنه ایران هاست وب ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )
- ارسال درخواست سازمان فیلترینگ و مراجع قضایی مبنی بر تخلف سایت فقط درصورت استفاده از ساب دامنه ایران هاست وب ( موجب مسدود شدن دامنه می گردد )

فعال شدن سایت مسدود شده

فعال نمودن سایت های مسدود شده در بار اول با دریافت تعهد از کاربر و با ذکر دلیل به صورت رایگان فعال می شود. و در مراتب بعدی با دریافت مبلغ 2000 تومان از کاربر فعال می گردد.
توجه: اکانت هایی که به دلیل ارسال شکایت توسط افراد و سایت های فیشینگ و سایت های مغایر با قوانین ایران تنها درصورتی فعال می شوند که محتوای سایت خود را ویرایش کنند. همچنین دامنه هایی که به دلیل درخواست سازمان فیلترینگ و مراجع قضایی به ما گزارش می شود تنها با مجوز آن نهاد فعال می شوند و ایران هاست وب هیچگونه مسئولیتی ندارد (فقط درصورت استفاده اکانت هاست از ساب دامنه ایران هاست وب)

فعال شدن سایت حذف شده

دامنه هایی که به دلیل عدم بازدید یا عدم تنظیم دی ان اس و یا از کارافتادگی دامنه پس از ایجاد هاست به مدت طولانی حذف شده اند به صورت رایگان پس از ثبت درخواست فعالسازی توسط کاربر مجددا راه اندازی می شوند
توجه: اکانت هایی که به دلیل نام زیر دامنه های غیر مجاز حذف شده اند غیرقابل راه اندازی می باشند و پس از حذف این دامنه ها مبلغ راه اندازی سرویس که از کاربر دریافت شده است به حساب اکانت کاربری (جهت ثبت دامنه دیگر به صورت رایگان) واریز می شود (فقط درصورت استفاده اکانت هاست از ساب دامنه ایران هاست وب)

ارسال هرزنامه (Spam)

ارسال حجم زيادي پيامهاي غير ضروري و يا بازرگاني از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي كند يا در سرويس دهي به کاربران ایران هاست وب اختلال ايجاد مي نمايد يا خير، ممنوع است. هر گونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايي که براي ارسال هرزنامه به کار مي روند نيز، بر روي سايتهايي که بر روي سرورهاي اين سایت قرار دارند، ممنوع است. سايت متخلفين از اين بند بلافاصله مسدود خواهد شد. ایران هاست وب اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه به صلاح‌ديد خود در مورد اينكه چه موردي تخلف از اين بند را مشخص مي كند، تصميم گيري نمايد.

برنامه هاي اجرايي

هر نوع برنامه اي كه خطر امنيتي بالقوه اي را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستي دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد. ایران هاست وب برنامه هاي اجرايي را كه با سايتهايي كه توسط اين شرکت ميزباني شده اند در ارتباط اند يا هر برنامه اي را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار مي گيرند، مجاز نمي داند.

استفاده غير قانوني

سرورها و خدمات ميزباني وب ایران هاست وب فقط مي بايست با اهداف قانوني مورد استفاده قرار بگيرند. ارسال، نگهداري يا توزيع هر نوع اطلاعات، داده ها يا مطالب، كه در مغايرت با قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي باشد، يا آنچه كه مستقيماً باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

ويروسها و ساير فعاليتهاي تخريبي

استفاده از سرويسها يا تجهيزات ایران هاست وب براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات هكري ممنوع است.

مسئوليت کاربران

کاربران ایران هاست وب مسئول فعاليت خود بر روي اينترنت هستند و از آنها خواسته مي شود که حقوق ساير کاربران ایران هاست وب را محترم بشمارند. ایران هاست وب اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه خدمات ارائه شده به کاربرانی كه از خدمات ایران هاست وب به گونه اي استفاده مي كنند كه تأثير مخربي بر ديگر کاربرانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايد.

اقدامات عدم رعایت شرایط خدمات

تخلف يک کاربر از رعايت مفاد اين توافقنامه، زمينه ساز بسته شدن سرويس وي مي شود. ایران هاست وب تنها مرجع قضاوت در مورد اينکه چه چيزي مغاير اين توافقنامه است، مي باشد. هنگامي كه ایران هاست وب از تخلفي نسبت به اين توافقنامه اطلاع پيدا كند، يک بررسي ابتدايي انجام خواهد داد. در طي اين بررسي، ایران هاست وب به منظور جلوگيري از فعاليتهاي غير مجاز احتمالي امكان دسترسي کاربر را محدود مي سازد. بسته به ميزان اهميت تخلف، ایران هاست وب بر اساس تشخيص خودش مي تواند سرويس ميزباني وب يك کاربر را محدود ساخته، معلق نموده و يا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته يك عمل مجرمانه باشد، ایران هاست وب بخش مبارزه با جرايم رايانه اي نيروي انتظامي و ساير مقامات قانوني مرتبط با چنين تخلفاتي را در جريان قرار خواهد داد.

اعمال تغييرات در سرويسها

ایران هاست وب اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم افزاري و سخت افزاري خود اقدام نمايد. ایران هاست وب مي تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت به مشتريان خود اعلام کند.

تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات

کاربران ایران هاست وب منحصراً و كاملاً مسئول مديريت و تهيه نسخه پشتيبان از تمام اطلاعات خود هستند و ایران هاست وب مسئوليتي را در اين مورد نمي پذيرد.

حق مالکيت معنوي ایران هاست وب

کاربران نمي توانند بدون موافقت كتبي ایران هاست وب، تمام يا بخشي از متوني را كه بر روي وب سايت ایران هاست وب قرار دارد كپي نموده، تكثير كرده، چاپ مجدد نموده يا به هر شكل ديگر به كار ببرند و نمي توانيد از نشان تجاري، علائم و کلاً هر چيز ديگري که حقوق مالكيت معنوي آن براي اين سایت ثبت شده است، بدون مجوز كتبي ایران هاست وب استفاده كنند.

موارد فورس ماژور

ایران هاست وب هيچگونه مسئوليتي را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده اند، از جمله: بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومي، حوادث کلي، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزي، سيل، انفجار، کمبود نيروي کار، تصادفات، توقيف، محدوديتهاي دولتي و تحريم هاي بين المللي نمي پذيرد. ضمن اينكه ایران هاست وب تحت هيچ شرايطي در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقي از قبيل از دست رفتن اطلاعات و... مسئول نمي باشد و شما به هنگام ثبت نام در ایران هاست وب و یا سفارش سرویس اين تعهد را ميدهيد كه ادعايی در اين رابطه نداشته باشيد. اما در چنين شرايطي ایران هاست وب تمام توان خود را به کار مي گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

رفع مسئولیت

سایت ایران هاست وب یکی از نمایندگان ByetHost انگلستان در ایران می باشد. مدیریت تمام سرویس هایی که در سایت ایران هاست وب ارائه می شوند توسط بایت هاست انگلستان انجام می شود و هزینه سرور و سایر موارد نیز توسط ByetHost تامین می شود و ایران هاست وب تنها دسترسی محدود به این سرویس ها دارد و تنها واسطه ای میان شما و ByetHost است. ایران هاست وب یک سایت ایرانی است که قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بر آن حاکم است. و همه کاربران ایران هاست وب موظف به رعایت کامل قوانین آن خواهد بود. هاست رایگان برای استارت آپ ها و وبسایت های با بازدید روزانه متوسط می‌باشد. در ایران هاست وب, همه سرویس ها به صورت رایگان به کاربر داده می شود و فقط هزینه راه اندازی سرویس به صورت یکبار از کاربر دریافت می شود و پس از آن کاملا رایگان خواهد بود. با توجه به اینکه ایران هاست وب در سایت کاربرانش تبلیغی قرار نمی دهد, این هزینه بابت تنظیم و پشتیبانی 24 ساعته از اکانت های هاست رایگان و عدم تبلیغ در سایت می باشد که در هیچ سرویس دهنده هاست رایگان پشتیبانی به کاربر داده نمی شود و شما پس از ثبت نام تعهد می دهید که ادعایی در این زمینه نداشته باشید.

شرح خدمات

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته از اکانت های هاست رایگان با سیستم ثبت تیکت و چت آنلاین, توجه نمایید از ایجاد تیکت های بی مورد و یا تکراری اجتباب نمایید در صورت باز شدن اینگونه تیکت ها, تیکت مورد نظر بدون پاسخ بسته می شود.

امکانات

بدون تبلیغات در سایت شما, هزینه راه اندازی سرویس ها به صورت یکبار و بدون تاریخ سررسید تمدید, سیستم پشتیبانی 24 ساعته, دارای بخش کاربری اعضا جهت مدیریت بیشتر سرویس هاست, دارای کنترل پنل cpanel با امکانات پیشرفته و ...

کنترل پنل

دارای کنترل پنل cPanel X3, کنترل پنل سی پنل یکی از محبوبترین و قویترین و همچنین گرانقیمت ترین کنترل پنل های موجود هاست لینوکس در جهان است. تمامی سرویس های هاست لینوکس داری کنترل پنل قدرتمند و در عین حال ساده و حرفه ای سی پنل می باشد.

آپتایم

آپتایم بالا, با ظرفیت 50000 بازدید در روز با قابلیت اتصال به سرور کلود فلر جهت سرعت لود سایت و بهینه سازی در مصرف ترافیک ماهانه مناسب سایت شخصی, سایت فروشگاهی, سایت معمولی, سایت وردپرسی, سایت جوملایی, سایت نیوکی و ...

سرور

سرور مدیریت شده آپاچی (Apache), سیستم عامل لینوکس (Linux), امکان اتصال به سرویس کلود فلر (Nginx), قابلیت انتخاب نسخه PHP5 و PHP7 از سی پنل, امکان تنظیم پیکربندی وب سرور, محدودیت در استفاده از منابع Cpu و Ram سرور

آموزش ها

بخش آموزش ایران هاست وب سعی بر این دارد که با ارائه بهترین و مفیدترین آموزش های مورد نیاز کاربران، آنها را در راه مدیریت هاست و افزایش اطلاعاتشان خدمات ارائه دهد. کاربران گرامی شما میتوانید در این بخش مرکز آموزش را مشاهده نمایید.

تعهدات ایران هاست وب

 • پشتیبانی 24 ساعته
 • پشتیبانی با تیکت و چت
 • آپتایم 50000 بازدید در روز
 • بدون تبلیغات
دسترسی سریع
نظر مشتریان

“با تشکر از دیدگاه شما بخاطر اعتمادی که به سرویس های ما کرده اید. موفق باشید.”

برات هادیان، مدیر سایت

“من از سرویس هاتون دو ساله استفاده می کنم واقعا عالی هستند تشکر میکنم از پشتیبانی خوبتون.”

امیری زاده، کاربر سایت
twitterWidget
بازگشت به بالا

©1395 ایران هاست وب، تمامی حقوق محفوظ است. شبکه های اجتماعی ما: Twitter, Facebook or LinkedIn